Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkania z rynku wtórnego Mokotów

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów, Etiudy Rewolucyjnej

ul. Etiudy Rewolucyjnej
Cena: 547000 zł
Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

Cena: 440000 zł
Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów, Rajska

ul. Rajska
Cena: 949900 zł
Szczegóły

Urocze krajobrazy parku Arkadia, Dreszera, Sieleckiego, jak i wielu skwerów, a nawet lasków, zachwycają mieszkańców warszawskiego Mokotowa od wielu lat. Nie tylko tereny zielone i wiele zbiorników wodnych czynią tą dzielnicę tak atrakcyjną, w której rynek wtórny mieszkań jest tak konkurencyjny.

Oprócz terenów zielonych w granicach Mokotowa znajduje się wiele szkół i przedszkoli, klubów sportowych, szpitali, miejsc kultury, a także szereg centrów handlowych. Ponadto, dzielnica ta słynie również z bardzo wielu przedsiębiorstw wynajmujących biura w pobliskich budynkach. Bliskość pracy i różnych ważnych obiektów dopełnia bardzo dużo połączeń komunikacyjnych, z metrem na czele.

Nie bez znaczenia jest także położenie tej dzielnicy niemalże w centrum na planie Warszawy – co zdecydowanie ułatwia poruszanie się po mieście i daje możliwość szybkiego odwiedzenia Ursynowa i Wilanowa, również pełnych pięknych parków, jak i Śródmieścia czy Ochoty, gdzie znajduje się wiele istotnych budynków administracyjnych, szkół średnich i wyższych, bibliotek i rozmaitych zabytków kultury.

Menu Title