Mieszkania wtórne na sprzedaż Mokotów

Urocze krajobrazy parku Arkadia, Dreszera, Sieleckiego, jak i wielu skwerów, a nawet lasków, zachwycają mieszkańców warszawskiego Mokotowa od wielu lat. Nie tylko tereny zielone i wiele zbiorników wodnych czynią tą dzielnicę tak atrakcyjną, w której rynek wtórny mieszkań jest tak konkurencyjny.

Oprócz terenów zielonych w granicach Mokotowa znajduje się wiele szkół i przedszkoli, klubów sportowych, szpitali, miejsc kultury, a także szereg centrów handlowych. Ponadto, dzielnica ta słynie również z bardzo wielu przedsiębiorstw wynajmujących biura w pobliskich budynkach. Bliskość pracy i różnych ważnych obiektów dopełnia bardzo dużo połączeń komunikacyjnych, z metrem na czele.

Nie bez znaczenia jest także położenie tej dzielnicy niemalże w centrum na planie Warszawy – co zdecydowanie ułatwia poruszanie się po mieście i daje możliwość szybkiego odwiedzenia Ursynowa i Wilanowa, również pełnych pięknych parków, jak i Śródmieścia czy Ochoty, gdzie znajduje się wiele istotnych budynków administracyjnych, szkół średnich i wyższych, bibliotek i rozmaitych zabytków kultury.

To tylko część zalet, które sprawiają, że Mokotów jest tak chętnie wybierany jako miejsce zamieszkania wielu młodych rodzin. W skład naszej oferty wchodzą duże apartamenty, jak i mniejsze mieszkania z rynku wtórnego na terenie Mokotowa – obiekty te będą doskonałym miejscem dla rodzin, jak i mniejszych biur firmowych. Charakteryzują się świetną lokalizacją (blisko zielonych parków, jak i szlaków komunikacji miejskiej oraz centrów handlowych), doskonałym stanem zabudowy, czy bliskością miejsc parkingowych.

Prowadzimy sprzedaż mieszkań z rynku pierwotnego, jak i rynku wtórnego również w innych dzielnicach Warszawy. Przez ponad ćwierćwiecze naszej działalności, pomogliśmy dziesiątkom tysięcy osób prywatnych, jak i dużych, czy małych przedsiębiorstw oraz instytucji. Jeśli szukasz profesjonalnego, indywidualnego podejścia do zakupu apartamentu, mieszkania, kawalerki czy lokali usługowych, to trafiłeś doskonale. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością odpowie na pytania dotyczące oferty – skontaktuj się z nami i przekonaj się sam.Warszawa Mokotów, Etiudy Rewolucyjnej

ul. Etiudy Rewolucyjnej
Cena: 547000 zł
Szczegóły

Warszawa

Cena: 440000 zł
Szczegóły

Warszawa Mokotów, Rajska

ul. Rajska
Cena: 949900 zł
Szczegóły
Menu Title