Mieszkania wtórne na sprzedaż Ursus

Jedną z młodszych, ale i również jedną z szybciej rozbudowujących się dzielnic w Warszawie jest Ursus. To tutaj, już prawie 100 lat temu, powstała fabryka, w której tworzone były m.in. traktory, ale także i czołgi oraz różnego rodzaju uzbrojenie podczas wojny.

Dzielnica ta przyłączona została do miasta dopiero w 1977 i początkowo skupiała wokół siebie rodziny, które pracowały we wspomnianym zakładzie produkcyjnym. Gdy ten upadł z powodu zadłużenia w 2003 roku, dzielnica nieco odżyła, dzięki nowym, udostępnionym terenom, wcześniej należącym do fabryki. Dzielnica ta stała się bardzo atrakcyjna dla osób planujących życie w Warszawie, dlatego też poszerzyliśmy naszą ofertę mieszkań z rynku wtórnego o nieruchomości znajdujące się właśnie na Ursusie.

Ursus, w którym mieszkańcy pamiętają jeszcze potęgę miejscowej fabryki, ulega szybkim zmianom – powstają nowe miejsca pracy, otwierają się restauracje, centra handlowe czy punkty usługowe. Ponadto, nie brak przyjemnych skwerków, parków i innych terenów zielonych, które nadają klimat dzielnicy i są doskonałym miejscem na rodzinne spacery. W pobliżu znajdują się także szkoły i przedszkola, tereny sportowe oraz basen – wszystko położone niedaleko od siebie.

Dojazd do centrum również nie stanowi problemu – jeśli nie chcemy jechać kilkunastu kilometrów do centrum stolicy, zawsze możemy wybrać rozbudowaną ofertę pociągową – PKP, Warszawskiej Kolei Dojazdowej czy Szybkiej Kolei Miejskiej. Można także skorzystać z innej komunikacji miejskiej, takiej jak np. nowoczesne autobusy.

W naszej ofercie znajdują się mieszkania z rynku wtórnego, nowocześnie wyposażone i odpowiednio wyremontowane. Są to nieruchomości kilkupokojowe, zadbane i świetnie zaprojektowane, które będą doskonałe zarówno dla większych, jak i mniejszych rodzin.

Jeśli szukasz relatywnie taniego mieszkania z rynku wtórnego, w dzielnicy, na której w niedługim czasie powstanie wiele nowych punktów i inwestycji, to warto wybrać nieruchomości na Ursusie. Z przyjemnością pomożemy i odpowiednio doradzimy, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie – nasz zespół odpowie na wszelkie pytania i rozjaśni ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu nieruchomości z rynku wtórnego.Warszawa Ursus, Magnacka

ul. Magnacka
Cena: 450000 zł
Szczegóły
Menu Title