Mieszkania wtórne na sprzedaż Wola

Bardzo dużą popularnością cieszą się od pewnego czasu, zarówno wśród osób prywatnych, jak i firm, nieruchomości z rynku wtórnego na warszawskiej Woli. Powodem jest m.in. świetna lokalizacja – bliskość Śródmieścia czy równie atrakcyjnego Żoliborza, Ochoty, czy zielonego Bemowa.

Sama Wola może pochwalić się bogatą i niezwykle ciekawą historią, sięgającą ponad 600 lat wstecz – o czym przypomina szereg bardzo ciekawych zabytków wybudowanych na jej terenie, takich jak piękne kościoły, pomniki historyczne, czy odremontowane pałacyki.

Oprócz pięknych, historycznych zabytków, na Woli znajduje się również wiele terenów zielonych, takich jak m.in.: park Moczydło, Lasek na Kole, czy wiele parków miejskich. Na Woli nie brak także szkół i zespołów szkół, placów zabaw i miejsc rozrywki, obiektów kulturowych, centrów handlowych i mniejszych sklepików, różnego rodzaju szpitali. Dzielnica ta ma również szereg możliwości skorzystania komunikacji miejskiej – na jej terenie znajdzie się przystanek drugiej linii metra. Wola szybko staje się nowym Śródmieściem – to tutaj właśnie inwestorzy otwierają coraz więcej miejsc pracy, a dzielnica szybko rozbudowuje się o kolejne centra, galerie, jak i inne obiekty.

Nasze Centrum Inwestycji przygotowało dla Państwa różnorodną ofertę mieszkań z rynku wtórnego na Woli w Warszawie. Wszystkie nieruchomości znajdują się w dogodnej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej, czy przy sporych parkingach (także z możliwością wykupienia miejsca parkingowego).

Mamy na sprzedaż zarówno duże apartamenty, jak i mniejsze obiekty. Oferujemy nieruchomości po generalnym remoncie, o nowoczesnym wykończeniu, w budynkach o wysokim standardzie, na chronionych osiedlach, z pięknymi widokami – z pewnością każdy, kto szuka miejsca na zamieszkanie z rodziną lub planuje otworzyć biuro, nie będzie zawiedziony naszymi propozycjami.

Postaw na rozwijającą się w szybkim tempie Wolę, która oferuje wszystko, czego tylko mieszkaniec miasta potrzebuje. Skontaktuj się z nami, jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości i podamy wszystkie niezbędne szczegóły oferty.Warszawa Wola, Marcina Kasprzaka

ul. Marcina Kasprzaka
Cena: 530000 zł
Szczegóły

Warszawa Wola, Jana Kazimierza

ul. Jana Kazimierza
Cena: 762850 zł
Szczegóły

Warszawa Wola, Eustachego Tyszkiewicza

ul. Eustachego Tyszkiewicza
Cena: 725000 zł
Szczegóły

Warszawa Wola, Jana Kazimierza

ul. Jana Kazimierza
Cena: 580000 zł
Szczegóły

Warszawa Wola, Aleja Jana Pawła Ii

ul. Aleja Jana Pawła II
Cena: 635000 zł
Szczegóły

Warszawa Wola

Cena: 506917 zł
Szczegóły

Warszawa Wola, Gizów

ul. Gizów
Cena: 639000 zł
Szczegóły

Warszawa Wola, Aleja Prymasa Tysiąclecia

ul. Aleja Prymasa Tysiąclecia
Cena: 310000 zł
Szczegóły

Warszawa Wola, Aleja Prymasa Tysiąclecia

ul. Aleja Prymasa Tysiąclecia
Cena: 320000 zł
Szczegóły
Menu Title