Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkania z rynku wtórnego Wola

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola, Jana Kazimierza

ul. Jana Kazimierza
Cena: 762850 zł
Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola, Juliana Konstantego Ordona

ul. Juliana Konstantego Ordona
Cena: 446430 zł
Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola, Eustachego Tyszkiewicza

ul. Eustachego Tyszkiewicza
Cena: 725000 zł
Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola, Aleja Jana Pawła Ii

ul. Aleja Jana Pawła II
Cena: 635000 zł
Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola, Gizów

ul. Gizów
Cena: 579000 zł
Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Cena: 506917 zł
Szczegóły

Bardzo dużą popularnością cieszą się od pewnego czasu, zarówno wśród osób prywatnych, jak i firm, nieruchomości z rynku wtórnego na warszawskiej Woli. Powodem jest m.in. świetna lokalizacja – bliskość Śródmieścia czy równie atrakcyjnego Żoliborza, Ochoty, czy zielonego Bemowa.

Sama Wola może pochwalić się bogatą i niezwykle ciekawą historią, sięgającą ponad 600 lat wstecz – o czym przypomina szereg bardzo ciekawych zabytków wybudowanych na jej terenie, takich jak piękne kościoły, pomniki historyczne, czy odremontowane pałacyki.

Oprócz pięknych, historycznych zabytków, na Woli znajduje się również wiele terenów zielonych, takich jak m.in.: park Moczydło, Lasek na Kole, czy wiele parków miejskich. Na Woli nie brak także szkół i zespołów szkół, placów zabaw i miejsc rozrywki, obiektów kulturowych, centrów handlowych i mniejszych sklepików, różnego rodzaju szpitali. Dzielnica ta ma również szereg możliwości skorzystania komunikacji miejskiej – na jej terenie znajdzie się przystanek drugiej linii metra. Wola szybko staje się nowym Śródmieściem – to tutaj właśnie inwestorzy otwierają coraz więcej miejsc pracy, a dzielnica szybko rozbudowuje się o kolejne centra, galerie, jak i inne obiekty.

Menu Title