Warszawa Wola, Marcina Kasprzaka

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Cena:
338000 zł
Powierzchnia:
21 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
10
Oferta nr:
1589489
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Nasz broker czeka na pytania!
Urszula Hilaruk
Broker nieruchomości

Lokal na bliskiej Woli dla inwestora z pełnym 23% VAT, lokal ma status lokalu użytkowego.
Lokal przeznaczony na krótko jaki długo terminowy wynajem.

Budynek apartamentowy z recepcją i ochroną. W całym budynku tylko lokale przeznaczone do wynajmu.
Lokal jest całkowicie wykończony składa się z pokoju 12,7m2 z aneksem kuchennym 5,2m2 . Pełne wyposażenie AGD. Łazienka z prysznicem 3,2m2 . Do lokalu przynależy obszerna przeszklona loggia z panoramą na Warszawę. Czynsz administracyjny 350 złotych.

Lokalizacja w doskonałym punkcie miasta, tuż przy trasie S8, tuż przy komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj) skąd zaledwie w 10 minut będziemy w ścisłym centrum miasta. Blisko również do drugiej linii metra.
.
Istniej możliwość dokupienia miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz dwa boksy, każdy o powierzchni ok 2,5m. Cena za komplet 50 tys. pln brutto. Zakup nieobligatoryjny, ponieważ jest osobna księga wieczysta.
Zapraszam do zakupu.

Urszula
tel. 731-400-669

Menu Title