Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Śródmieście, Królewska, 2 pokoje
1 / 15
Szczegóły
- Cena: 720 000 PLN
- Cena za m2: 19 683 PLN
- Powierzchnia: 36.58 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 6
- Nr oferty: 34964511114
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
To jasne i przestronne wnętrze na 6. piętrze łączy panoramiczne widoki na zieleń i tętniącą życiem stolicę, co sprawia, że mieszkanie idealnie łączy komfort i wielkomiejski styl.
Układ mieszkania:
• Przestronny salon z widokiem na zieleń Ogrodu Saskiego, ul. Królewską i Marszałkowską z wyjściem na balkon
• kuchnia z osobnym oknem i widokiem na biznesową część okolicy
• osobna sypialnia z dużym oknem na wschód miasta
• łazienka z prysznicem
• korytarz z wnęką idealną pod zabudowę szafy
W mieszkaniu zachowany został oryginalny dębowy parkiet oraz drewniane okna.
Czynsz ok. 500 zł
Do mieszkania przynależy piwnica.
Stan prawny: Pełna własność z odrębną księgą wieczystą bez obciążeń.
Mieszkanie wymaga remontu
Budynek:
Mieszkanie mieści się w reprezentacyjnym bloku (rama H) osiedla Grzybów, zaprojektowanym w latach 1963-1964 przez Jana Bogusławskiego i Bohdana Gniewiewskiego z wykorzystaniem konstrukcji T. Niemunisa. W 1964 roku budynek otrzymał II nagrodę „Wicemister Warszawy” za wyróżniającą się architekturę.
Lokalizacja:
Ul. Królewska 43 to prestiżowy pod względem lokalizacji adres w Śródmieściu Północnym - zaledwie kilka kroków od stacji Metro Świętokrzyska (ok. 260 m), tuż przy Ogrodzie Saskim, zaledwie kilka kroków od Placu Bankowego, Teatru Wielkiego oraz licznych restauracji, kawiarni i biur. Doskonała komunikacja (metro, tramwaje, autobusy) sprawia, że to idealne miejsce zarówno do życia, jak i inwestycji.
W okolicy znajdują się najważniejsze uczelnie: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, z szybkim dojazdem do Szkoły Głównej Handlowej - co czyni mieszkanie świetną opcją także dla studentów.
To narożne mieszkanie - z dużym potencjałem aranżacyjnym - cieszy się świetnymi walorami inwestycyjnymi na najem krótko i długo terminowy. Idealne dla osób ceniących centralną lokalizację, dostęp do terenów zielonych i rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz dla studentów, którzy chcą mieszkać w epicentrum akademickiego życia Warszawy.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Lokalizacja
W pobliżu
Park
- 354m - Saxon Garden
- 383m - Park Świętokrzyski
- 412m - Park Mirowski
Szkoła
- 481m - Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego
- 544m - Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
- 635m - ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 85
Przychodnia
- 237m - EvoMed
- 280m - Przychodnia lekarska - Lecznica Roma
- 410m - PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "OMEGA".WIZYTY DOMOWE.
Przystanek
- 153m - Królewska 02
- 177m - Królewska 06
- 191m - Metro Świętokrzyska 01