BIAŁOŁĘKA, ul. Głębocka

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
26 - 46 m2
Pokoje:
1 - 2
Termin oddania:
01-06-2019
Pięter:
1 - 2
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Garaż
  • Taras
  • Winda
  • Zielona okolica

Inwestycja na warszawskiej Białołęce to idealna propozycja dla młodych małżeństw aktywnych zawodowo oraz rodzin z dziećmi, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia w mieście. Na Białołęce znajdują się liczne tereny zielone. Miłośnicy biegania, spacerów oraz wycieczek rowerowych docenią malownicze ścieżki wzdłuż Wisły i liczne parki oraz łąki.
Kameralne osiedle zaprojektowane w nowoczesnym designie. W ofercie dostępne są mieszkania 1 i 2-pokojowe oraz 3-pokojowe z balkonami lub miniogródkami. Trzy i czteropiętrowe budynki z miniogródkami dają poczucie prywatności, a sąsiedztwo terenów zielonych umożliwia aktywny wypoczynek.
Osiedle położone jest w wyjątkowym miejscu. Łączy w sobie sąsiedztwo terenów zielonych z walorami dużego miasta – w pobliżu znajdują się liczne sklepy, centra handlowe oraz szkoły.

Menu Title