PIASTÓW, ul. Pileckiego

ul. Pileckiego

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
37 - 87 m2
Pokoje:
1 - 4
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
1 - 6
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Garaż
  • Taras
  • Winda

Budynek mieszkalny z przestrzenią użytkową powstaje w cichej i spokojnej okolicy z doskonałymi możliwościami połączeń komunikacją miejską oraz samochodem. Inwestycja znajduje się ok. 15 km od Centrum Warszawy, ok. 3 km od Alei Jerozolimskich i ok. 3 km do Trasy Poznańskiej. W najbliższej okolicy znajduje się przystanek autobusowy, połączenie na Wole oraz w stronę Dworca Zachodniego. Sąsiedztwo planowanej obwodnicy Warszawy, trasy N-S oraz węzła Konotopa pozwoli mieszkańcom na szybki dojazd do Stolicy a także do autostrady prowadzącej do Poznania. W budynku znajdą się przestrzenie użytkowe o charakterze usługowo-handlowym, garaże dla mieszkańców oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Cały teren znajdzie się pod nadzorem monitoringu co zapewni spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom.

W każdej klatce przewidziana jest nowoczesna winda. Ze względu na konstrukcje istnieje możliwość łączenia mieszkań. Każde mieszkanie posiada zaprojektowany pokój dzienny, kuchnię lub aneks oraz łazienkę.

W mieszkaniach trzy- i czteropokojowych wydzielone zostały toalety.Pomieszczenia sanitarne i kuchnia będą posiadały wentylację mechaniczną. Ponadto, dla każdego mieszkania zaprojektowano balkon, loggie lub taras widokowy. W inwestycji zaprojektowaliśmy również dwupoziomowy garaż – jedna kondygnacja garażu podziemna, druga zaś wyniesiona ponad teren. W garażu będę stanowiska parkingowe na samochody osobowe i szerokiej drodze manewrowej pomiędzy stanowiskami.

Menu Title