SOPOT, ul. Parkowa

Warszawa, Warszawa

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
23,04 - 23,93 m2
Pokoje:
5 - 5
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
0 - 2
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Taras
  • W samym centrum miasta

Opis

Luksusowe apartamenty są położone w niezwykle prestiżowej części miasta – oddalonej o kilkadziesiąt metrów od morza cichej ulicy zapewniającej spokój i komfortowy wypoczynek.

Nietuzinkowy design tych mieszkań łączy tradycję z nowoczesnością i jest dziełem uznanych, trójmiejskich architektów. Charakter zabudowy wpisuje się doskonale w nadmorski klimat i estetykę najbliższego otoczenia. Użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych, kamieni oraz drewna gwarantuje komfortową, długoletnią eksploatację. Kompleks apartamentów nad morzem Blue Marlin zaprojektowaliśmy dla klientów, dla których duża przestrzeń oraz bliskość przyrody są synonimem wolności i zdrowego trybu życia. Postawiliśmy na ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania i technologie przyjazne środowisku naturalnemu. Zadbaliśmy, by wszystkie materiały miały najwyższą jakość i najlepsze parametry.

Wysoki stopień izolacji termicznej i akustycznej to gwarancja komfortowego użytkowania przez cały rok.
Niezależnie od wielkości powierzchni proponujemy najwyższy standard wykończenia i wysublimowaną aranżację wnętrz naszych luksusowych mieszkań. Wszystkie pomieszczenia wyposażyliśmy w meble, armaturę i sprzęty markowych producentów gwarantujących najwyższą jakość wykonania i oryginalne wzornictwo.
Optymalną funkcjonalność i ergonomię osiągnęliśmy dzięki perfekcyjnie zaplanowanemu układowi każdej z części mieszkania. Duże okna zapewniają dostęp do naturalnego światła i widok na przepiękne okolice, a obszerny taras to wymarzone miejsce na wieczorne spotkania z przyjaciółmi.

Otoczenie

– najstarsze i najdłuższe w Europie drewniane molo
– morze
– Dom Zdrojowy z pięknym parkiem i Grand Hotel
– Opera Leśna
– jedną z najmodniejszych polskich ulic – tzw. „monciak”
– Krzywy Domek na bazie rysunków Szancera i Dahlberga

Menu Title