WILANÓW, ul. Syta

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
45 - 108 m2
Pokoje:
2 - 3
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
0 - 2
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Garaż
  • Taras
  • Zielona okolica
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta
21p45 m2
20p46 m2
21p45 m2
31p61 m2
31p73 m2
30p61 m2

Inwestycja położona w cichej części Wilanowa – na Zawadach. Znajdz swoje wymarzone mieszkanie spośród 30 lokali o zróżnicowanych rozkładach i wielkościach. Budynek składa się z parteru i dwóch pięter, natomiast w kondygnacji podziemnej znajduje się garaż. Osiedle położone jest w cichej i kameralnej dzielnicy, w której dominuje zabudowa jednorodzinna, oraz niska wielorodzinna.

Inwestycja jest doskonale zlokalizowana. Na miejscu znaleźć możemy wiele ścieżek rowerowych, tras spacerowych, oraz nadwiślańskie, piaszczyste plaże. Idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu, relaksu i pracy. Osiedle jest świetnie skomunikowane. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, oraz stacja rowerów Veturilo. W bliskiej okolicy znajduje się również rezerwat przyrody „Wyspy Zawadowskie”, a dla ludzi ceniących sobie aktywny wypoczynek w pobliżu znajdują się korty tenisowe, pole golfowe, boiska, ośrodki fitness i siłownie, czy SPA.

Menu Title