WOLA, ul. Prymasa Tysiąclecia

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
18 - 150 m2
Pokoje:
1 - 5
Termin oddania:
01-09-2021
Pięter:
1 - 27
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
  • Blisko Metra
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Klimatyzacja
  • Park zabaw dla dzieci
  • Taras
  • W samym centrum miasta
  • Winda
  • Zielona okolica
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta

Już na dniach ruszamy ze sprzedażą nowej EKSLUZYWNEJ inwestycji na WOLI. Nowoczesne osiedle z pełnym zapleczem usługowym, w najlepiej skomunikowanym punkcie na Odolanach.Wspaniała, unikalna panorama na centrum miasta.
Budynek znajdować się będzie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe, oraz stacje Metra i PKP. Do centrum za pomocą komunikacji miejskiej dostać się można w niecałe 10 minut, dojazd do Ronda Daszyńskiego zajmuje 5 min autobusem. W 2019 wraz z oddaniem kolejnego etapu II linii metra zostanie uruchomiony tramwaj na ul. Kasprzaka, dzięki czemu będzie bezpośrednie połączenie tramwajowe ze stacją metra Rondo Daszyńskiego (5 min jazdy) oraz Centrum (10 minut jazdy).

W pobliżu znajdują się liczne parki na wyciągnięcie ręki np. Park Szymańskiego. Dodatkowo Park Moczydło z największym kompleksem otwartych basenów w Polsce (aktualnie przechodzi modernizację. Termin ukończenia: Październik 2018). Okolica zielona z licznym ścieżkami rowerowymi oraz stanowiskami miejskiego roweru Veturilo.

Kompletne zaplecze usług. Na osiedlu znajdziemy od przedszkola przez barbera/fryzjera do sklepu spożywczego i salonu kosmetycznego. W lokalach na parterze znajdować się będą restaruacje, siłownia, oraz inne usługi.
Liczne miejsca ogólnodostępne dla odwiedzających, oraz możliwość zakupu miejsca w wygodnym wielopoziomowym parkingu podziemnym.

Na Woli powstają liczne biurowce co pozytywnie wpłynie na wzrost wartości inwestycji w bardzo bliskiej przyszłości.

SKONTAKTUJ SIĘ ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY I JAK NAJSZYBCIEJ DOKONAĆ REZERWACJI W PRZEDSPRZEDAŻY.
NA TĄ OFERTĘ CZEKA WIELU ZAINTERESOWANYCH !

Menu Title