Działka na sprzedaż Warszawa Ursynów, Sztajerka
1 / 20
Szczegóły
- Cena: 1 790 000 PLN
- Cena za m2: 1967 PLN
- Powierzchnia: 910 m2
- Piętro: 0
- Nr oferty: 1501331
Zapytaj o ofertę!
- Magdalena Szczepańska
- 731 400 668
- m.szczepanska@vivainvest.pl
Opis
Na sprzedaż działka o powierzchni 910 m² położona na warszawskim Ursynowie, obręb 1-09-21, działka nr 17/27, wraz z udziałem w drodze dojazdowej zapewniającej dostęp do nieruchomości.
Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego „Zachodnie Pasmo Pyrskie”, co daje jasne i uporządkowane warunki przyszłej zabudowy oraz zwiększa bezpieczeństwo inwestycyjne.
Działka posiada doprowadzone przyłącze prądu (Stoen), co stanowi istotny atut przy planowaniu inwestycji.
Potencjał zabudowy
Nieruchomość znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową z możliwością realizacji usług nieuciążliwych. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby prywatnej planującej budowę domu w spokojnej części Warszawy.
Możliwości zabudowy mogą obejmować:
- dom jednorodzinny wolnostojący,
- dom dwulokalowy,
- zabudowę bliźniaczą (zgodnie z zapisami MPZP),
- budynek mieszkalno-usługowy,
- prowadzenie nieuciążliwej działalności usługowej, np. gabinetu, biura, kancelarii czy działalności beauty.
Według charakterystyki terenów objętych planem miejscowym dla tego obszaru przewiduje się m.in.:
- niską zabudowę mieszkaniową,
- dużą ilość terenów zielonych,
- wysoki udział powierzchni biologicznie czynnej,
- kameralny charakter zabudowy.
Atuty nieruchomości:
- regularny kształt działki,
- udział w drodze dojazdowej,
- media - prąd na działce,