Liczba pokoi
Piętro

Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Południe, rynek pierwotny

Nie znaleziono ofert dla wybranych parametrów wyszukiwania
Spróbuj wyszukać z innymi parametrami
Sprawdź też oferty w innych dzielnicach Warszawy:

Nowe mieszkania Praga Południe

Warszawska Praga-Południe skradła serce niejednego Klienta swoją modernistyczną architekturą. Nic dziwnego – w pobliżu znajduje się szereg obiektów sportowych, parków oraz innych, urokliwych miejsc, takich jak np. Rogatki Grochowskie, Kościół na Kamionku czy Pomnik Agnieszki Osieckiej. Fantastycznym punktem na mapie tej dzielnicy jest także Park Skaryszewski oraz Rezerwat Olszynki Grochowskiej. To tutaj zlokalizowanych jest również kilka ośrodków kulturalnych, takich jak Neon Muzeum czy Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera. Obecność tylu wspaniałych atrakcji na miejscu sprawia, że wyjeżdżanie do centrum w celach rozrywkowych staje się niepotrzebne.

Praga-Południe wyróżnia się na mapie Warszawy również ze względu na stojącą na jej terenie zabudowę przemysłową. Nowe mieszkania w tej dzielnicy doskonale uzupełniają tę charakterystyczną przestrzeń. Do tego przepiękne restauracje w okolicy ulicy Francuskiej oraz rynek pierwotny ze swoimi luksusowymi nieruchomościami w atrakcyjnych cenach i mamy miejsce idealne do życia.

Informacje o warszawskiej Pradze

Praga Południe - atrakcyjne mieszkania w prawobrzeżnej części stolicy

3 szpitale: Grochowski im. dr Rafała Masztaka, Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Obrony Narodowej – Wojskowy Instytut Medyczny oraz Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza

Liczne biblioteki, kina i centra kultury.

Korty tenisowe, pływalnie, a także hale sportowe umożliwiają aktywne spędzanie czasu wolnego.

Wiele miejsc na spacery w czasie wolnym: 5 parków oraz rezerwat przyrody Olszynka Grochowska.

Bliskość centrum stolicy oraz dostępność wszystkich środków transportu miejskiego sprawiają, że wszędzie jest blisko.

Ponad 40 przedszkoli, liczne żłobki oraz szkoły średnie i wyższe

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.