Realizujemy sprzedaż nowych mieszkań w inwestycjach deweloperskich
Liczba pokoi
Piętro

Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa Wilanów, rynek pierwotny

Nie znaleziono ofert dla wybranych parametrów wyszukiwania
Spróbuj wyszukać z innymi parametrami
Sprawdź też oferty w innych dzielnicach Warszawy:

Nowe mieszkania Wilanów

Nie wszyscy wiedzą, że przed wieloma laty warszawska dzielnica Wilanów nazywała się Milanów i była tylko osadą niewielkich rozmiarów. Obecna nazwa dzielnicy wzięła się zaś od rezydencji Jana Sobieskiego – Villa Novy. Dzisiaj luksusowe mieszkania z rynku pierwotnego zlokalizowane w pobliżu takich atrakcji, jak Muzeum Plakatu czy Pałac w Wilanowie oraz otaczającego go rozległego parku to marzenie niejednej osoby, która szuka swojego miejsca w tym wielkim mieście.

Obecnie Wilanów to urokliwa, niezwykle prestiżowa i dobrze skomunikowana z resztą miasta dzielnica, która jest doskonałym miejscem dla każdego, kto ceni sobie oryginalne rozwiązania architektoniczne. Na terenie dzielnicy, w której zlokalizowane są prezentowane niżej nowe mieszkania, znajdują się ścieżki edukacyjne, tereny rekreacyjne oraz aleje spacerowe, a każde dziecko ma blisko do szkoły, ponieważ znajduje się tutaj 12 różnych placówek edukacyjnych. Dodatkowo na miejscu odbywa się wiele atrakcyjnych imprez, takich jak chociażby Letnie Koncerty Królewskie w Ogrodzie Różanym.

Miłośnikom natury na pewno przypadnie do gustu informacja o tym, że kupując nowe mieszkanie w tej dzielnicy będą mieli blisko do kilku pięknych rezerwatów przyrody, takich jak Las Natoliński, Wyspy Zawadowskie czy Morysin. Dodatkowo dojazdy do centrum z Wilanowa nie zajmują dużo czasu, a bliskość sklepów i rożnego rodzaju punktów obsługi klienta sprawia, że wiele spraw da się załatwić bez wyjeżdżania poza obręb tej dzielnicy.

Informacje o Wilanowie

Luksusowe mieszkania na obrzeżach Warszawy

Przychodnie specjalistyczne i lekarza rodzinnego.

To tu mieści się Muzeum Pałacu Jana III Sobieskiego.

Liczne kluby sportowe, do których można posłać swoje pociechy.

Mieszkańcy tej dzielnicy uważają ją za jedną najbardziej zielonych części stolicy.

Dobra komunikacja z centrum Warszawy - dojazd zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem.

Państwowe szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.