Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Białołęka, Modlińska, 3 pokoje
1 / 20
Szczegóły
- Cena: 999 000 PLN
- Cena za m2: 15 448 PLN
- Powierzchnia: 64.67 m2
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 1
- Nr oferty: 34964547362
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 64,62 m², położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2019 roku, na zamkniętym osiedlu.
POMIESZCZENIA
Salon z aneksem kuchennym - 26,77 m²
Sypialnia - 11,82 m²
Pokój - 10,56 m²
Łazienka - 4,36 m²
Hol - 7,58 m²
Garderoba - 1,42 m²
WC / schowek - 2,11 m²
Balkon - ok. 6 m²
STANDARD
Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia większych nakładów finansowych.
Kuchnia w zabudowie z pełnym wyposażeniem AGD
Zabudowy stałe w przedpokoju i pokojach.
Łazienka wykończona w nowoczesnym stylu.
W salonie klimatyzacja.
BUDYNEK
Rok budowy: 2019, pięciopiętrowy, z windą do poziomu garażu
OSIEDLE
Osiedle zamknięte, zadbane, z monitoringiem
DODATKOWE INFORMACJE
Ekspozycja: salon - zachód, pokoje - północ/wschód
Czynsz administracyjny: ok. 860 zł
Mieszkanie posiada księgę wieczystą, możliwość zakupu na kredyt.
Miejsce postojowe w garażu podziemnym - płatne dodatkowo 45 000 zł (zakup obligatoryjny)
LOKALIZACJA
Białołęka - ul. Modlińska
Przystanki autobusowe w bezpośrednim sąsiedztwie.
Szybki dojazd do metra Marymont oraz Kondratowicza.
W pobliżu sklepy, punkty usługowe oraz siłownia.
Blisko tereny zielone i ścieżki rowerowe.
POMIESZCZENIA
Salon z aneksem kuchennym - 26,77 m²
Sypialnia - 11,82 m²
Pokój - 10,56 m²
Łazienka - 4,36 m²
Hol - 7,58 m²
Garderoba - 1,42 m²
WC / schowek - 2,11 m²