Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Białołęka, Aluzyjna, 2 pokoje
1 / 15
Szczegóły
- Cena: 650 000 PLN
- Cena za m2: 12 720 PLN
- Powierzchnia: 51.1 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 5
- Nr oferty: 34964550354
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy Aluzyjnej 23h.
Opis Lokalu:
Jasne i funkcjonalne wnętrze, mieszkanie o powierzchni 51 m² znajduje się na optymalnym, 5. piętrze w 7-piętrowym budynku. Charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym i przestronnym układem, który daje duże poczucie komfortu. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.
Kluczowe atuty wnętrza:
Dzięki układowi ścian działowych, mieszkanie można łatwo dostosować do własnych potrzeb. Istnieje możliwość wyburzenia ścian, aby stworzyć nowoczesną przestrzeń typu open space (kuchnia połączona z salonem i jadalnią), a nawet wydzielenia dodatkowego, trzeciego pokoju.
Lokalizacja i Otoczenie:
Dąbrówka Wiślana (ul. Aluzyjna 23h). Nieruchomość położona jest na warszawskiej Białołęce, w spokojnej i zielonej części osiedla Dąbrówka Wiślana. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, a jednocześnie wymagających pełnej infrastruktury miejskiej na wyciągnięcie ręki.
Infrastruktura i rekreacja:
Komunikacja
Mimo lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku, osiedle jest świetnie skomunikowane z resztą Warszawy:
Aspekty Formalne i Finansowe
Nie zwlekaj! Umów się na prezentację już dziś!
Opis Lokalu: