Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Białołęka, Aleksandra Kamińskiego, 2 pokoje
1 / 15
Szczegóły
- Cena: 969 000 PLN
- Cena za m2: 15 554 PLN
- Powierzchnia: 62.3 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 1
- Nr oferty: 34964553608
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
MIESZKANIE
Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Tarchominie przy ul. Kamińskiego 1. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z 2018 roku i wyróżnia się trójstronną ekspozycją, dzięki której mieszkanie jest wyjątkowo jasne i dobrze doświetlone przez cały dzień.
Mieszkanie zostało zaprojektowane z dużą dbałością o komfort i funkcjonalność. Przestronny hall wyposażony jest w pojemne szafy wykonane na wymiar, oferujące dużą ilość miejsca do przechowywania. Z szerokiego korytarza prowadzą wejścia do wszystkich pomieszczeń - salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki.
Kuchnia jest oddzielna, w pełni wyposażona i posiada okno, co zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz dodatkowe doświetlenie przestrzeni. Sypialnia została urządzona praktycznie i komfortowo - znajduje się w niej łóżko, szafa oraz wydzielone miejsce do pracy.
Pokój dzienny zachwyca eleganckimi, przeszklonymi drzwiami oraz przestrzenią pozwalającą zarówno na stworzenie komfortowej strefy wypoczynku, jak i miejsca do pracy. Z salonu prowadzi wyjście na duży balkon.
Na podłogach znajduje się lity dębowy parkiet, a w kuchni, łazience i części komunikacyjnej wysokiej jakości terakota. Jasna, ponadczasowa łazienka wyposażona została w wannę z funkcją prysznica.
Mieszkanie dostępne od zaraz.
BUDYNEK
Nowoczesny i zadbany budynek z 2018 roku z windą oraz estetycznie wykończonymi częściami wspólnymi. Kameralne osiedle zapewnia komfort codziennego życia oraz poczucie prywatności i bezpieczeństwa.