Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów, Aleja Wyścigowa, 2 pokoje
1 / 13
Szczegóły
- Cena: 1 030 000 PLN
- Cena za m2: 17 628 PLN
- Powierzchnia: 58.43 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 7
- Nr oferty: 34964552964
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
Przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą z 2012 roku przy Al. Wyścigowej 14A.
SZCZEGÓŁY:
Nieruchomość o powierzchni 58,43 m2 składa się z następujących pomieszczeń:
- salon ok. 24 m²
- sypialnia 14,66 m²,
- kuchnia ok. 7 m²,
- garderoba ok. 3 m², tuż przy wejściu,
- łazienka 4,7 m².
Dodatkowo:
- duży balkon 10,5 m² dostępny zarówno z salonu, jak i sypialni.
Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie, m.in. deska dębowa na podłogach, sufity napinane z nowoczesnym oświetleniem LED oraz duże drewniane okna nowej generacji z elektrycznymi żaluzjami zewnętrznymi - z widokiem na park nad Stawem Służewieckim. Kuchnia została w pełni wyposażona w sprzęt AGD, m.in. piekarnik, zmywarkę, okap, lodówkę oraz płytę indukcyjną. W sypialni znajduje się pojemna szafa zabudowana na wymiar. Garderoba wyposażona jest w wiszące półki, a łazienka w kabinę prysznicową, WC, umywalkę i pralkę.
Do mieszkania przynależą (dodatkowo płatne):
- miejsce parkingowe w garażu podziemnym (standardowe, bez platformy),
- komórka lokatorska (za miejscem parkingowym).
Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą, możliwość zakupu na kredyt.
Nieruchomością zarządza wspólnota, czynsz wynosi ok. 950 zł/msc. Mieszkanie dostępne od zaraz.
BUDYNEK I OTOCZENIE
Point House to kameralna, nowoczesna inwestycja z 2012 roku zrealizowana przez firmę Unidevelopment. Budynek wyposażony jest w dwie windy, całodobową ochronę z monitoringiem oraz patio z placem zabaw. Osiedle od strony zachodniej graniczy z kameralną zabudową Potoku Służewieckiego, zaś od strony południowej z Torem Wyścigów Konnych na Służewcu.