Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów, Sewastopolska, 3 pokoje

1 / 19

Szczegóły

  • Cena: 679 000 PLN
  • Cena za m2: 12 787 PLN
  • Powierzchnia: 53.1 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 0
  • Nr oferty: 34964554918

Zapytaj o ofertę!

Podaj imię
Podaj email
Podaj numer telefonu
Wysłanie formularza stanowi zaproszenie do kontaktu oraz zgodę na przetwarzanie danych w zakresie pośrednictwa nieruchomościami na zasadach określonych w regulaminie zg. z RODO.

Opis

Trzypokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku z 1973 roku przy ul. Sewastopolskiej 3 na warszawskim Mokotowie.

SZCZEGÓŁY:

Nieruchomość o powierzchni 53,10 m² składa się z następujących pomieszczeń:
- salon (16,0 m²) z wyjściem na balkon (4,9 m²),
- pokój (10,7 m²),
- pokój (8,9 m²),
- oddzielna kuchnia (6,4 m²),
- łazienka (3,4 m²),
- WC (1,0 m²),
- hol (6,6 m²).

Dodatkowo:
- prawo do korzystania z piwnicy o powierzchni ok. 5 m².

Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ z trzema niezależnymi pokojami oraz oddzielną, widną kuchnią. Wszystkie pomieszczenia są ustawne i dają szerokie możliwości aranżacyjne.

Dużym atutem nieruchomości jest przestronny salon z wyjściem na balkon oraz widokiem na zieleń. Balkon otoczony jest drzewami i krzewami, co tworzy przyjemną przestrzeń do odpoczynku. Za oknami nie ma bezpośredniego widoku na sąsiednie budynki, dzięki czemu mieszkanie zapewnia mieszkańcom większą prywatność.

Mieszkanie posiada dwustronną ekspozycję. Salon skierowany jest na południowy-zachód, natomiast kuchnia na północny-wschód, co zapewnia dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień.
W lokalu zamontowano okna PCV wymienione około 10 lat temu. W budynku zostały wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne. W pokojach zachowano oryginalny, drewniany parkiet.

BUDYNEK
Czteropiętrowy budynek z 1973 roku położony jest wśród dużej ilości zieleni i niskiej zabudowy mieszkaniowej. Do dyspozycji mieszkańców pozostają ogólnodostępne miejsca parkingowe wokół budynku oraz wózkownia. Klatki schodowe są zadbane i utrzymane w dobrym stanie.

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się na zielonych Stegnach, jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, apteki, piekarnie, restauracje oraz placówki edukacyjne, w tym Szkoła Podstawowa nr 212 przy ul. Czarnomorskiej i liczne przedszkola. W kilka minut można dotrzeć do centrum handlowego Sadyba Best Mall, Toru Łyżwiarskiego Stegny oraz terenów rekreacyjnych i spacerowych.

KOMUNIKACJA
W odległości około 300-400 metrów od budynku znajdują się przystanki autobusowe Stegny i Batumi, z których kursują m.in. linie 148, 163 i 185. Około 550-600 metrów od nieruchomości znajduje się przystanek św. Bonifacego, obsługujący kolejne linie autobusowe oraz tramwajowe połączenie w kierunku centrum i Wilanowa.
Lokalizacja zapewnia wygodny wyjazd samochodem w kierunku al. Sikorskiego, al. Wilanowskiej, ul. Sobieskiego oraz Trasy Siekierkowskiej.
Stacja metra Wierzbno znajduje się w odległości około 15 minut spacerem.

STAN PRAWNY
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej. Grunty pod budynkiem pozostają nieuregulowane, dlatego zakup możliwy jest wyłącznie za środki własne.

Lokalizacja

W pobliżu

Park
  • 673m - Park Enklawa
  • 729m - Park przy Królikarni
  • 999m - Park im. Stanisława Dygata w Warszawie
Szkoła
  • 284m - Primary School No. 212 to them. Krystyna Krahelska
  • 347m - Szkoła Podstawowa Specjalna nr 167
  • 425m - Kosmiczna Szkoła - korepetycje
Przychodnia
  • 455m - Przychodnia Lekarska
  • 462m - Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dzieci i Dorosłych Przychodni Rejonowo - Specjalistycznej SZPZLO Warszawa-Mokotów
  • 589m - Medical Center Sobieski
Przystanek
  • 173m - Warneńska 01
  • 260m - Bergamotki 01
  • 299m - Warneńska 02