Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ochota, Władysława Korotyńskiego, 2 pokoje
Szczegóły
- Cena: 620 000 PLN
- Cena za m2: 16 757 PLN
- Powierzchnia: 37 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 3
- Nr oferty: 34964564587
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37 m², położone przy ul. Władysława Korotyńskiego 34 na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi i stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania do własnego użytku, jak i dla inwestora szukającego lokalu gotowego do wynajęcia.
Mieszkanie o powierzchni 37 m² oferuje funkcjonalny układ dwóch pokoi, zapewniający komfortową przestrzeń zarówno dla jednej osoby, pary, jak i pod wynajem. Lokal jest w pełni umeblowany, dzięki czemu nowy właściciel może korzystać z niego od razu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wyposażeniem. W skład mieszkania wchodzą: salon,oddzielna sypialnia,kuchnia,łazienka,przedpokój.
Mieszkanie dzięki swojej powierzchni i dwupokojowemu układowi dobrze odpowiada na potrzeby rynku najmu, a lokalizacja na Ochocie zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane na podstawie umowy najmu obowiązującej do końca stycznia. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz z przejęciem obowiązującej umowy najmu przez nowego właściciela. To atrakcyjne rozwiązanie dla inwestora, który chce generować przychód od pierwszego dnia po zakupie, bez konieczności poszukiwania najemcy i organizowania procesu wynajmu.
Mieszkanie znajduje się w niskim, kameralnym budynku mieszkalnym z 1965 roku, przy ul. Władysława Korotyńskiego 34. Budynek ma 4 kondygnacje naziemne i położony jest na spokojnym, zielonym osiedlu na warszawskiej Ochocie.
Ul. Korotyńskiego znajduje się na warszawskiej Ochocie, w części Rakowiec - spokojnej, dobrze skomunikowanej części dzielnicy, położonej w niewielkiej odległości od centrum Warszawy. W okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, placówki edukacyjne oraz tereny zielone. Lokalizacja zapewnia również wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, umożliwiającej sprawny dojazd do centrum oraz innych części Warszawy. To lokalizacja szczególnie atrakcyjna dla osób, które chcą połączyć dostęp do miejskiej infrastruktury z bardziej kameralnym charakterem okolicy. Dużym atutem lokalizacji budynku jest jego sąsiedztwo z Parkiem Szczęśliwickim oraz Fortami Korotyńskiego, które zapewniają dostęp do terenów rekreacyjnych i zieleni.
Lokalizacja
W pobliżu
- 339m - Forty Korotyńskiego Park
- 618m - Zasław Malicki park
- 762m - Mark Kotański Park
- 154m - Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
- 299m - Primary School No. 152 Maria Dąbrowska
- 403m - Artia Akademia Artystyczna - szkoła tańca i akrobatyki
- 137m - Przychodnia Studencka Akamedik
- 138m - Medical Center CMP Ochota | Clinic
- 286m - Valmed
- 76m - Korotyńskiego 04
- 359m - Dickensa 03
- 405m - Dickensa 05





























