Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Praga-Północ, Wileńska, 1 pokoje
1 / 8
Szczegóły
- Cena: 450 000 PLN
- Cena za m2: 16 747 PLN
- Powierzchnia: 26.87 m2
- Liczba pokoi: 1
- Piętro: 4
- Nr oferty: 34964537352
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane w sercu warszawskiej Pragi Północ, przy historycznej ulicy Wileńskiej 18.
To doskonała propozycja dla inwestora poszukującego pewnej lokaty kapitału (świetna baza pod wynajem krótko- i długoterminowy) lub jako pierwsze mieszkanie ("na start") w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy.
ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
LOKALIZACJA: Tętniące życiem serce Pragi, bliskość Centrum Praskiego Koneser, klimatycznych kawiarni i pełnej infrastruktury.
KOMUNIKACJA: Metro Szwedzka zaledwie 6 minut spacerem! Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.
POTENCJAŁ ARANŻACYJNY: Mieszkanie do remontu - masz czystą kartę, by zaprojektować wnętrze dokładnie pod swoje potrzeby lub pod wymogi najmu (np. otwierając kuchnię na pokój).
METRAŻ: Wg Księgi Wieczystej lokal ma 26,87 m² + 1.82 m2 piwnica = 28,68 m2 pole powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych, Rzeczywisty pomiar z natury wskazuje aż 28,7 m² powierzchni mieszkania, co daje dodatkową przestrzeń do wykorzystania!
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Lokal usytuowany na 4. piętrze w 7-piętrowym budynku. Klasyczny, ustawny układ:
Duży pokój (ok. 12,7 m²) - ustawny, z możliwością wydzielenia strefy dziennej i nocnej.
Oddzielna kuchnia (ok. 7,7 m²) - widna, z opcją połączenia z pokojem (aneks).
Łazienka z WC (ok. 3,1 m²).
Przedpokój (ok. 2,6 m²).
Do mieszkania przynależy piwnica wpisana w KW (ok. 1,82 m²) - idealna do przechowywania roweru czy rzeczy sezonowych.
STAN PRAWNY:
Pełna własność z Księgą Wieczystą (w III dziale informacja o opłacie przekształceniowej, w dziale IV wpisana hipoteka banku - spłacona w całości, jest już wystawiona aktualna zgoda z banku o wykreślenie hipoteki z KW) Możliwość posiłkowania się kredytem hipotecznym. Grunty uregulowane.
Dostępne zaświadczenie o braku osób zameldowanych.
LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURA:
Wszystko w zasięgu ręki:
Zakupy: Biedronka, Lidl, Kaufland, Galeria Wileńska (wszystko w promieniu kilkuset metrów).
Edukacja i zdrowie: Szkoły, apteki, przychodnia.
Komunikacja:
Metro Szwedzka: 500 m (6 min pieszo)
Dworzec Wileński (Metro/PKP): 650 m (8 min pieszo)
Przystanki tramwajowe i autobusowe: pod samym domem (50-100 m)
Mieszkanie jest wolne od zaraz. To rzadka okazja na zakup nieruchomości w tak dynamicznie rozwijającej się części Warszawy w tej cenie.
Lokalizacja
W pobliżu
Park
- 379m - Square on Szwedzka
- 687m - Square of Colonel Antoni Władysław Żurowski
- 1220m - Park Michałowski
Szkoła
- 439m - Szkoła Podstawowa Specjalna nr 6
- 479m - Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza
- 601m - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30
Przychodnia
- 11m - Vitamed. Specjalistyczna przychodnia lekarska
- 57m - Przychodnia Evomed
- 804m - Przychodnia Lekarska Kijowska 11
Przystanek
- 59m - Szwedzka 02
- 68m - Szwedzka 01
- 605m - PKP Targówek 01















