Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Praga-Południe, Biskupia, 2 pokoje
1 / 12
Szczegóły
- Cena: 699 999 PLN
- Cena za m2: 12 259 PLN
- Powierzchnia: 57.1 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 4
- Nr oferty: 1326223
Zapytaj o ofertę!
- Monika Samojłowicz
- 731 400 919
- m.samojlowicz@vivainvest.pl
Opis
Praga-Południe to dzielnica, która wyróżnia się niepowtarzalnym charakterem, łącząc przedwojenny klimat z nowoczesną infrastrukturą miejską. Coraz większa popularność tej części Warszawy wynika z doskonałego położenia, wygodnego dostępu do centrum oraz szerokiej oferty usług, sklepów i miejsc sprzyjających codziennemu komfortowi. To idealne miejsce dla osób, które chcą korzystać z miejskich udogodnień, nie rezygnując z wyjątkowej atmosfery okolicy.
Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Biskupiej — w atrakcyjnym punkcie Pragi-Południe, który zapewnia wygodne warunki do życia, sprawną komunikację oraz dostęp do licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w dobrze skomunikowanej części miasta, z pełnym zapleczem handlowo-usługowym w najbliższym otoczeniu.
Co dokładnie? 2 pokoje, salon, oddzielna-widna kuchnia, 1 sypialnia, łazienka, toaleta, balkon,
wyposażenie AGD, możliwość pozostawienia mebli, piwnica.
Lokalizacja i komunikacja
Mieszkanie przy ul. Biskupiej znajduje się w świetnie skomunikowanej części Pragi-Południe - na Gocławku. W pobliżu dostępne są liczne przystanki tramwajowe, autobusowe, co zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy i innych dzielnic. Okolica oferuje pełną infrastrukturę handlowo-usługową, w tym sklepy, szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe. Dodatkowym atutem są pobliskie tereny zielone, takie jak Olszynka Grochowska, które sprzyjają codziennemu wypoczynkowi i aktywnemu stylowi życia.