Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Praga-Południe, Wandy, 2 pokoje

1 / 10

Szczegóły

  • Cena: 799 000 PLN
  • Cena za m2: 15 336 PLN
  • Powierzchnia: 52.1 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2
  • Nr oferty: 34964553429

Opis

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Wandy, na 2 i ostatnim piętrze budynku z lat 60, bez windy.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Mieszkanie o powierzchni 52,10 m2 składa się z:
- oddzielnej, jasnej i bardzo przestronnej kuchni z oknem,
- dwóch pokoi, jeden z wyjściem na balkon, z którego rozpościera się widok na wewnętrzne patio i zieleń,
- łazienki,
- korytarza.
Nieruchomość jest w stanie do remontu, co pozwala nowemu nabywcy na aranżację według własnych potrzeb i uznania. Po przeniesieniu kuchni do salonu, istnieje możliwość uzyskania 3 pokoju.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawy - na zielonej i spokojnej Saskiej Kępie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne kawiarnie, restauracje oraz sklepy - szczególnie wzdłuż klimatycznej ulicy Francuskiej, będącej sercem dzielnicy. Dostępne są również szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość Parku Skaryszewskiego - jednego z najpiękniejszych parków w Warszawie.

Stan prawny:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej.
Grunty uregulowane.

Do lokalu przynależy piwnica.