Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego, 3 pokoje
1 / 16
Szczegóły
- Cena: 1 759 999 PLN
- Cena za m2: 18 014 PLN
- Powierzchnia: 97.7 m2
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 8
- Nr oferty: 1539285
Zapytaj o ofertę!
- Katarzyna Nachel
- 731400583
- k.nachel@vivainvest.pl
Opis
Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe (możliwością wydzielenia 4 pokoju) mieszkanie położone na Osiedlu Prezydenckim, w cenionej inwestycji firmy Dembud (2000 r.), znanej z wysokiej jakości wykonania i ponadczasowej konstrukcji.
Lokalizacja na granicy Śródmieścia i Żoliborza zapewnia idealne połączenie miejskiej energii i zielonego otoczenia.
Solidna jakość budynku:
- konstrukcja żelbetowa, wylewana (szkieletowa)
- klatki schodowe i szyby windowe - żelbetowe
- ściany zewnętrzne - pustak ceramiczny + wełna mineralna
- ściany działowe - cegła ceramiczna
Ogromny plus: brak ścian nośnych w mieszkaniu - pełna swoboda aranżacji!
Ekspozycja południowo-zachodnia.
Okna wychodzą na ulicę Dziką, co zapewnia ciszę i piękny widok na panoramę Warszawy wraz z Pałacem Kultury i Nauki!
Panoramiczne okna = maksimum naturalnego światła przez cały dzień.
To mieszkanie ma energię, którą klient czuje od wejścia.
Układ:
- salon z kuchnią
- sypialnia z garderoba
- sypialnia z pojemna szafą w zabudowie
- łazienka z wanną
- łazienka z prysznicem po remocie
- duży hall
Miejsce postojowe w garażu podziemnym- dodatkowo płatne 40 000 zł
To układ idealny zarówno dla rodziny, jak i inwestora.
Otoczenie:
- vis-à-vis Westfield Arkadia
- blisko metro, tramwaje, autobus, kolej
- tereny zielone i spacerowe
- spokojne, zadbane osiedle
Tu masz wszystko pod ręką, ale bez chaosu miasta!
Dlaczego to mieszkanie jest wyjątkowe?