Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer, Celulozy, 5 pokoje

1 / 19

Szczegóły

  • Cena: 1 498 000 PLN
  • Cena za m2: 10 722 PLN
  • Powierzchnia: 139.71 m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: 1
  • Nr oferty: 34964550039

Opis

5-pokoi, 2 łazienki, ogródek, wykończone w 2026, gotowe do wprowadzenia. 
Mieszkanie położone na 1 i 2 piętrze (prywatne wejście do mieszkania z poziomu parteru) , zamknięte kameralne osiedle przy ulicy Celulozy składające się z 8 budynków 4-lokalowych.

Mieszkanie trójstronne, wykończone w wysokim standardzie, ogrzewane podłogowo - (piec gazowy), klimatyzacja (salon i największy pokój na 2 piętrze), okna 3-szybowe, wysokie - 290cm, światłowód, ogródek na parterze - 44m2. 

Pomieszczenia:
1 piętro
  • salon z wyposażonym aneksem kuchennym - 25,01 m2,
  • sypialnia - 11,43 m2,
  • sypialnia - 10,53 m2,
  • łazienka wyposażona w deszczownicę, umywalkę, WC. - 5,39 m2,
2 piętro
  • pokój ok. 36 m2,
  • sypialnia ok. 12m2,
  • łazienka wyposażona w wannę, pralkę, suszarkę, umywalkę, WC. ok. 10m2. 
Mieszkanie znajduje się w jednej z najspokojniejszych części Warszawy, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy.
W pobliżu:
  • las  świetny na spacery i aktywność,
  • placówki edukacyjne, sklepy (Biedronka 1,3km), apteki, lokalne punkty usługowe,
  • korty tenisowe
Dogodnie skomunikowana okolica:
  • Południowa Obwodnica Warszawy (S2) - szybki dojazd do każdej części miasta w tym do Lotniska Chopina (ok. 15min),