Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wilanów, Syta, 4 pokoje
1 / 20
Szczegóły
- Cena: 6 480 000 PLN
- Cena za m2: 39 273 PLN
- Powierzchnia: 165 m2
- Liczba pokoi: 4
- Piętro: 3
- Nr oferty: 34964520024
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
WYJĄTKOWY PENTHOUSE Z DUŻYM, OTOCZONYM ZIELENIĄ TARASEM
Bardzo wysoki standard | Gustownie wykończony | Funkcjonalny rozkład | Świetna lokalizacja | W otoczeniu zieleni
*****
ROZKŁAD I STANDARD:
Na całkowitą powierzchnię składa się:
* Przestronny salon z częścią jadalną i wyjściem na duży (60 m2), zanurzony w zieleni taras,
* pięknie doświetlona kuchnia połączona częściowo z jadalnią,
* gabinet ( lub sypialnia),
* sypialnia,
* łazienka,
* sypialnia główna z prywatną łazienką z wanną i prysznicem oraz przestronną garderobą.
Pełni funkcjonalności dopełnia osobne pomieszczenie przeznaczone na pralnię.
Wyposażenie kuchni firmy Miele, instalacja dom inteligentny firmy Crestron, pełne sterowanie strefami nagłośnienia, ogrzewaniem, oświetleniem, klimatyzacją oraz roletami.
Winda z poziomu garażu wjeżdża bezpośrednio przed drzwi apartamentu, który zajmuje całe czwarte piętro. Wysokiej jakości części wspólne i piękna otaczająca budynek zieleń.
LOKALIZACJA:
Spokojne osiedle domów zlokalizowane w najlepszym punkcie Zawad. Z jednej strony oferuje bliskość Placu Vogla i wszystkich dostępnych tam udogodnień, takich jak liczne sklepy, apteka, poczta, drogeria, czy popularna lokalna restauracja z menu dla dzieci - „W Kropki Bordo”.
Z drugiej strony tuż obok znajduje się duży teren zielony (istnieje ukryte, niezależne przejście z działki), graniczący z pięknym rezerwatem przyrody nad Wilanówką, gdzie swój dom mają liczne chronione gatunki ptaków.