Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wilanów, Prymasa Augusta Hlonda, 3 pokoje
1 / 14
Szczegóły
- Cena: 2 100 000 PLN
- Cena za m2: 28 000 PLN
- Powierzchnia: 75 m2
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 4
- Nr oferty: 34964551639
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
ELEGANCKI APARTAMENT Z TARASEM NA OSTATNIM PIĘTRZE
Narożny Apartament Premium I Taras na ostatnim piętrze 51.82 m² I Ostoja Wilanów I Prestiżowa lokalizacja
*****
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
* Przestronny salon z aneksem kuchennym,
* Narożny taras o powierzchni 51.82 m²,
* 2 oddzielne sypialnie,
* hol z garderobą,
* łazienka,
* pomieszczenie gospodarcze.
STANDARD:
Wyjątkowy narożny apartament usytuowany na ostatnim piętrze, zapewniający poczucie prywatności oraz harmonijne otoczenie zieleni. Jasne, przestronne wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i codziennej wygodzie.
Dwustronny układ mieszkania gwarantuje optymalne doświetlenie o każdej porze dnia, a duże przeszklenia podkreślają jego otwarty i nowoczesny charakter. Przestronny salon stanowi serce apartamentu, natomiast dwie sypialnie, zlokalizowane po przeciwnej, spokojniejszej stronie, oferują idealne warunki do wypoczynku.
Taras stanowi naturalne przedłużenie części dziennej — to idealne miejsce na relaks, spotkania oraz stworzenie prywatnej, zielonej oazy.
To propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej przestrzeni, łączącej elegancję, funkcjonalność i kameralny klimat.
LOKALIZACJA:
Apartament położony jest w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy - Miasteczku Wilanów, na terenie cenionego osiedla Ostoja Wilanów.
To wyjątkowa przestrzeń, która harmonijnie łączy bliskość natury z komfortem życia w mieście. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje prywatny park z jeziorem oraz liczne tereny spacerowe, tworzące kameralne i spokojne otoczenie.