Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola, Mordechaja Anielewicza, 2 pokoje

1 / 9

Szczegóły

  • Cena: 755 000 PLN
  • Cena za m2: 15 100 PLN
  • Powierzchnia: 50 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2
  • Nr oferty: 34964546098

Opis

Prezentujemy ciekawe mieszkanie z możliwością aranżacji 3 pokoi, z tym że 3 pokój byłby przechodni z salonu. 

Salon łamany w sumie ok. 24m2, 2 pokój ok. 12m2, kuchnia 8m2, łazienka 5m2. 

Mieszkanie z KW, w księdze podana dokładna pow. 49,29m2.

Mieszkanie 2 stronne południowo - północne. 

Nie jest głośne, od Jana Pawła odgradza apartamentowiec. 

Znakomita lokalizacja, centrum miasta. 

W bliskiej okolicy wszelka infrastruktura. 

Mieszkanie do gruntowego odświeżenia ale nie jest zdewastowane, na podłodze piękny parkiet. 

Piwnica ok. 3m2. 

Budynek posiada własny parking, właściciel dysponuje 2- pilotami do szlabanu. 

Mieszkanie nie zamieszkałe,  posiadam klucze zapraszam do prezentacji. 

Ciekawa oferta w rozsądnej cenie. 

Lokalizacja

W pobliżu

Park
  • 191m - Ogród Sprawiedliwych
  • 1056m - Krasiński Garden
  • 1289m - Park Mirowski
Szkoła
  • 229m - Primary School No. 389
  • 229m - Zespół Szkół nr 127
  • 267m - School of Computer Science
Przychodnia
  • 420m - Karmelicka. NZOZ. Przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej
  • 431m - NZOZ Centralna Przychodnia Rehabilitacyjno-Lecznicza jednostka Polskiego Zwiazku Niewidomych
  • 451m - Przychodnia lekarska NFZ - Medunit Warszawa