Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola, Płocka, 1 pokoje

1 / 11

Szczegóły

  • Cena: 523 509 PLN
  • Cena za m2: 17 990 PLN
  • Powierzchnia: 29.1 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 3
  • Nr oferty: 34964549600

Opis

Kawalerka I Osobna Kuchnia I Metro Płocka | Ostatnie piętro - cisza i widok

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 29,10 m² zlokalizowane przy ul. Płockiej 55. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, 3-piętrowego budynku z 1960 roku.
Budynek po remoncie, prezentuje się estetycznie, jest otoczony zadbaną zielenią.

Opis nieruchomości:

Obecnie to 1 pokój z oddzielną, widną kuchnią. Metraż i układ pozwalają na przeniesienie aneksu do salonu i stworzenie oddzielnej sypialni w miejscu obecnej kuchni.

Mieszkanie jest świeżo po odświeżeniu, czyste i jasne. Do lokalu przynależy balkon.

Budynek po modernizacji, odnowiona elewacja i klatki schodowe. Niska zabudowa (tylko 3 piętra).

Komunikacja - Kilka minut pieszo do stacji Metra Płocka. Pod domem tramwaje i autobusy. 

Rekreacja - W bliskim sąsiedztwie Park Moczydło i Park Szymańskiego.

Infrastruktura - Sklepy, punkty usługowe, kawiarnie - wszystko w zasięgu krótkiego spaceru.

Dodatkowe informacje:

Do mieszkania przynależy piwnica

Lokalizacja

W pobliżu

Park
  • 314m - Wybieg dla psów
  • 362m - Street workout park
  • 893m - Park Moczydło
Szkoła
  • 189m - Complex of State Music School. Grazyna Bacewicz
  • 331m - Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego