Liczba pokoi
Piętro

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, rynek wtórny

(664 ofert)
Warszawa Żoliborz, Sybilli

Warszawa Żoliborz, Sybilli

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Żoliborz, Sybilli, 1 pokój

Nowoczesna kawalerka z widokiem i potencjałem - Żoliborz  39 m²  Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia z pewną inwestycją? Ta jasna kawalerka na 7 piętrze to idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora. Duże okna, loggia z  widokiem  zapewniają ciszę, prywatność i świetne doświetlenie przez cały dzień. Funkcjonalny układ daje możliwość dopasowania przestrzeni do własnych potr...

  • Powierzchnia: 38.77 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 7
  • Cena za m2: 21 150 PLN
Cena: 820 000 PLN
Warszawa Żoliborz, Władysława Broniewskiego

Warszawa Żoliborz, Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Żoliborz, Władysława Broniewskiego, 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na zielonym i cenionym Żoliborzu, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę i komfort, mimo bliskości głównych arterii komunikacyjnych. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, w tym przestronnego salonu o powierzchni 16 m² z aneksem kuchennym ...

  • Powierzchnia: 47 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3
  • Cena za m2: 23 404 PLN
Cena: 1 100 000 PLN
Warszawa Żoliborz, Włościańska

Warszawa Żoliborz, Włościańska

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Żoliborz, Włościańska, 12 pokoi

Wyłącznie u nas! Istnieje możliwość rozdzielenia nieruchomości na 3 oddzielne lokale. Wyjątkowa okazja - 234 m² - 10 pokoi - dwupoziomowy kompleks pokoi na wynajem  przy ul. Włościańskiej 15  Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia i daje ogromny potencjał wzrostu po odświeżeniu? To oferta, która na warszawskim rynku pojawia się ekstr...

  • Powierzchnia: 234.58 m2
  • Liczba pokoi: 12
  • Piętro: 9
  • Cena za m2: 10 998 PLN
Cena: 2 580 000 PLN
Warszawa Żoliborz, Zygmunta Hübnera

Warszawa Żoliborz, Zygmunta Hübnera

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Żoliborz, Zygmunta Hübnera, 2 pokoje

2 POKOJE | 39 m² | 2019 r. | DUŻY BALKON 7 m² | GOTOWE DO WPROWADZENIA | GARAŻ | UL. HUBNERA     Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m², zlokalizowane w budynku z 2019 roku przy ul. Zygmunta Hubnera 2 w Warszawie.    Nieruchomość idealna dla singla, młodej pary lub inwestora poszukującego mieszkania gotowego pod wynajem.    Mieszkanie wykończone w wy...

  • Powierzchnia: 39.12 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1
  • Cena za m2: 28 119 PLN
Cena: 1 100 000 PLN