Mieszkanie na wynajem Warszawa Bemowo, Grodkowska, 2 pokoje
1 / 13
Szczegóły
- Cena: 3200 PLN
- Cena za m2: 71 PLN
- Powierzchnia: 44.8 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 3
- Nr oferty: 34964548969
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
DO WYNAJĘCIA świetnie rozplanowane i przemyślane 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko metra i CH Wola Park.
Lokal znajduje się na 3 piętrze 6-piętrowego budynku z windą z 2010 roku wchodzącego w skład osiedla zamkniętego przy ul. Grodkowskiej na warszawskim Bemowie - Górcach
MIESZKANIE 45 M2 SKŁADA SIĘ Z:
• Salonu z aneksem kuchennym 21,6 m2:
• Łazienki 4,7 m2 z WC, umywalką oraz wanną z baterią nawannową i deszczownicą za rozkładanym panelem - parawanem
• Garderoby z szafami w zabudowie 3,4 m2
• Przedpokoju 3,5 m2
• Balkonu - loggii: 11,8 m2 o płn- wsch ekspozycji
• Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym
WARUNKI NAJMU:
• czynsz najmu: 3.200 zł / mc (do negocjacji)
• opłaty do wspólnoty w wys. 830 zł / mc (przy 1 os.), w tym zaliczki na wodę i CO rozliczane w cyklu półrocznym w zależności od zużycia
• zaliczka na prąd: 180 zł /mc, rozliczana półrocznie w zależności od zużycia
• internet i TV kablowa we własnym zakresie, umowa po stronie najemcy
• miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne 300 zł/ mc (do negocjacji)
• kaucja: 4500 zł (do negocjacji)
• najem okazjonalny na minimum 1 rok
• mieszkanie gotowe do wprowadzenia i dostępne od zaraz
OTOCZENIE
Osiedle zamknięte bramą, na terenie plac zabaw i ścieżki piesze, zieleń. Wokół osiedla bardzo bogata miejska infrastruktura usługowo- handlowa:
• CH Wola Park: 10 min spacerem (750 m),