Mieszkanie na wynajem Warszawa Mokotów, Puławska, 3 pokoje
Szczegóły
- Cena: 7500 PLN
- Cena za m2: 108 PLN
- Powierzchnia: 69.3 m2
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 6
- Nr oferty: 34964550269
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
FUNKCJONALNY APARTAMENT NA ZIELONYM MOKOTOWIE
Apartament Widoki Mokotów | Nowoczesny Design przy Parku Morskie Oko | Siłownia i sauna oraz klub mieszkańca | Całodobowy Concierge
Mieszkanie wykończone materiałami premium, nigdy wcześniej niezamieszkane. Pełna klimatyzacja oraz system ECHO SMART integrujący rozwiązania inteligentnego domu. Unikalna przestrzeń zewnętrzna: Dwie przestronne loggie o łącznej powierzchni ok. 15 m² z widokiem na prestiżową okolicę.
*****
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Apartament o powierzchni 69,03 m² znajduje się na 6. piętrze i został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności.
* Salon z aneksem kuchennym: Słoneczna strefa dzienna z ekspozycją zachodnią, parkietem jesionowym i wyjściem na pierwszą loggię,
* sypialnia Master od wewnętrznej części kompleksu, jest cicha i skierowana na wewnętrzny dziedziniec, wyposażona w duże łóżko i dedykowaną garderobę,
* drugi pokój to gabinet lub druga sypialnia z designerską zabudową i wyjściem na oddzielną, drugą loggię.
* elegancka łazienka z kabiną prysznicową oraz osobna, dodatkowa toaleta gościnna. Funkcjonalny korytarz oferuje z pojemną szafę na okrycia wierzchnie i obuwie.
STANDARD I WYKOŃCZENIE:
Wnętrze to synonim jakości - wszystkie meble oraz zabudowy stolarskie zostały wykonane na indywidualne zamówienie. Aneks kuchenny w pełni wyposażono w sprzęt AGD klasy premium. Podłogi zdobi naturalny parkiet jesionowy, który płynnie przechodzi w elegancki gres w części kuchennej. Apartament jest w pełni klimatyzowany, co w połączeniu z systemem smart home zapewnia najwyższy komfort życia.