Mieszkanie na wynajem Warszawa Śródmieście, Złota, 2 pokoje

1 / 15

Szczegóły

  • Cena: 4000 PLN
  • Cena za m2: 107 PLN
  • Powierzchnia: 37.5 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2
  • Nr oferty: 34964550852

Opis

2 pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta
przy Pasażu Wiecha, na tyłach Galerii Handlowej Domy Centrum

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na 2 piętrze, w budynku z windą

Plan mieszkania:
pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym
(lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa, piekarnik, naczynia, sztućce etc.)
osobna sypialnia,
balkon - loggia, 
łazienka (kabina prysznicowa z deszczownicą)

Opłaty:
czynsz najmu 4000 zł
opłaty eksploatacyjne ok. 550 zł (zaliczki na centralne ogrzewanie, wodę, kanalizację i śmieci)
plus rachunki za prąd, internet;
kaucja zwrotna 4500 zł

wymagana umowa o najem okazjonalny
minimum 12 miesięcy 

Lokalizacja

W pobliżu

Park
  • 277m - Świętokrzyski Park Terrace
  • 396m - Świętokrzyski Park
  • 653m - Skwer Batalionu AK,, Zaremba- Piorun
Szkoła
  • 55m - Lincoln - School of Foreign Languages
  • 104m - Beauty Art Warszawa Sabina Szwajca
  • 238m - Piątka Szkoła Języków Obcych
Przychodnia
  • 375m - Przychodnia lekarska SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
  • 375m - Centrum Medyczne CMP Chmielna
  • 375m - Student Clinic Akamedik
Przystanek
  • 95m - Przystanek OMNI-BUS
  • 186m - Przystanek Chmielna
  • 209m - Przystanek Tumbus naprzeciw PKiN