Mieszkanie na wynajem Warszawa Targówek, Rembielińska, 3 pokoje
1 / 12
Szczegóły
- Cena: 3300 PLN
- Cena za m2: 51 PLN
- Powierzchnia: 64.7 m2
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 7
- Nr oferty: 34964550841
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
Mieszkanie przy Rembielińskiej 5 min od stacji metra M2 Bródno.
Przestronne i słoneczne z oszklonym balkonem.
Łazienka z kabiną prysznicową i wanną.
Opłaty:
3300 czynsz najmu
1100 oplata administracyjna z zaliczką na en. elektryczną
wymagana kaucja: 6500
Jeśli szukasz mieszkania w Warszawie w dobrej cenie z dobrym dojazdem do centrum zadzwoń by obejrzeć.
Przestronne i słoneczne z oszklonym balkonem.
Łazienka z kabiną prysznicową i wanną.
Opłaty:
3300 czynsz najmu
1100 oplata administracyjna z zaliczką na en. elektryczną
wymagana kaucja: 6500
Lokalizacja
W pobliżu
Park
- 345m - Park linearny
- 439m - Bródno Sculpture Park
- 456m - Bródnowski Park
Szkoła
- 113m - Szkoła tańca Egurrola Dance Studio Bródno
- 253m - Szkoła Podstawowa nr 378
- 339m - Pygmalion Language School
Przychodnia
- 94m - Przychodnia Rejonowo- Specjalistyczna
- 143m - SZPZLO Warszawa-Targówek
- 151m - Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna SZZLO Warszawa - Bródno
Przystanek
- 104m - Poborzańska 01
- 116m - Rembielińska 03
- 159m - Rembielińska 02