Mieszkanie na wynajem Warszawa Wola, Jana Kazimierza, 3 pokoje
1 / 20
Szczegóły
- Cena: 6800 PLN
- Cena za m2: 82 PLN
- Powierzchnia: 82.7 m2
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 0
- Nr oferty: 34964551478
Zapytaj o ofertę!
- VIVA INVEST sp.z o.o
- 696 666 999
- biuro@vivainvest.pl
Opis
Pod wynajem eleganckie mieszkanie z prywatnym ogródkiem - Wola, ul. Jana Kazimierza
Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 82,70 m2, położonego w sercu dynamicznie rozwijających się Odolan na Woli. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne budownictwo, doskonale rozwiniętą infrastrukturę oraz prywatną strefę zieleni.
GŁÓWNE ATUTY
- Prywatny ogródek (42 m2): Unikalna, intymna przestrzeń na świeżym powietrzu - idealna na relaks, kawę czy zabawę z pupilem.
- Komórka lokatorska - w cenie najmu.
- Miejsce w garażu podziemnym - w cenie najmu.
- Mieszkanie jest jasne i bardzo ustawne.
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
- Salon (22 m2): Przestronny i jasny, z bezpośrednim wyjściem do ogródka.
- Jasna, półotwarta kuchnia -10 m2 w pełni wyposażona (zmywarka, lodówka, piekarnik, kuchenka).
- Dwie ustawne sypialnie - 14 m2 i 12 m2.
- Łazienka z wanną - 5 m2
- Garderoba/Pralnia - 3 m2. Dodatkowa przestrzeń do przechowywania.
- Przedpokój - 7 m2 - z pojemną szafą.
LOKALIZACJA:
Ulica Jana Kazimierza to gwarancja pełnej infrastruktury. W zasięgu krótkiego spaceru.
- Liczne restauracje, kawiarnie i piekarnie rzemieślnicze.
- CH Fort Wola.
- Szkoła i przedszkola.
- Park z jeziorkiem i tereny rekreacyjne.
- Świetna komunikacja - szybki dojazd do centrum tramwajem lub autobusem.
WARUNKI WYNAJMU:
- Czynsz najmu: 6 400 PLN + 800 PLN czynsz administracyjny + opłaty licznikowe wg. zużycia.