Podniesienie wartości sprzedaży mieszkania

Chcesz podnieść wartość sprzedaży mieszkania?
Uzyskaj wyższą cenę z gwarancją sprzedaży!
Zyskaj dodatkowo kilkadziesiąt tysięcy złotych więcej i sprzedaj mieszkanie w czasie do 2 miesięcy zamiast tracić czas na zwykłe działania.
Wzrost wartości mieszkania uzyskujemy poprzez
Renowację i aranżację wnętrza

Nasza ekipa remontowa w ekspresowym tempie przeprowadzi działania, które realnie podniosą wartość Twojej nieruchomości w oczach kupujących.

Zmiany funkcjonalności

Jeśli Twój lokal spełnia kryteria pozwalające na zmianę funkcjonalności mieszkania przygotujemy szczegółowy plan remotu.

Wirtualny projekt i remont 3D

Dzięki użyciu najnowszych technologii jesteśmy w stanie zwiększyć atrakcyjność oferty w internecie i prezentować nieruchomość online.

Uzupełnij dane, aby uzyskać ofertę.
Ulica
Wybierz ulicę
Nr
Wybierz numer
Podaj powierzchnię mieszkania
Podaj liczbę pokoi
Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?
  • Profesjonalnie i sprawnie uzyskujemy wzrost wartości mieszkania poprzez renowację i aranżację wnętrza, zmiany funkcjonalności, wirtualny projekt i remont 3D oraz działania z wykorzystaniem najnowszych technologii i szerokich zasobów danych.
  • Koszt obsługi i przygotowania mieszkania to ułamek dodatkowej kwoty, która uzyskasz w wyniku wypracowania większej wartości za sprzedaż.
  • Możliwość szybkiej sprzedaży mieszkania za gotówkę.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.